MGK'dan sürpriz irtica bildirisi!

Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Genel Sekreterliği, “28 Şubat” ayarı yaptı. Daha önce kaldırılan MGK’de 28 Şubat 1997’deki toplantı sonrası açıklanan “İrtica ile mücadele önlemlerine” yer verilen bildiri, MGK’nin internet sitesine yeniden konuldu.

Alternate Text

MGK Genel Sekreterliği yenilediği internet sitesine ‘irtica ile mücadele önlemlerine’ yer verilen bildiriyi tekrar koydu

Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Genel Sekreterliği, “28 Şubat” ayarı yaptı. Daha önce kaldırılan MGK’de 28 Şubat 1997’deki toplantı sonrası açıklanan “İrtica ile mücadele önlemlerine” yer verilen bildiri, MGK’nin internet sitesine yeniden konuldu.

Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği internet sitesini yeniden düzenledi. Kurum yayından kaldırdığı 2002 yılından önceki MGK bildirilerini de bu düzenlemeyle birlikte yeniden internet sitesine koydu. Böylelikle 28 Şubat 1997’deki MGK toplantısı sonrası açıklanan ve irtica ile mücadele önlemlerine yer verilen ünlü bildiri de siteye konuldu. Daha önce de, Genelkurmay Başkanlığı, 27 Nisan e-muhtırasını sitesinden çıkarmıştı.

MGK Genel Sekreterliği, Personel ve İdari İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Bilgi İşlem Müşavirliği personeli tarafından hazırlanan resmi web sitesi 28 Haziran 2013 tarihinden itibaren yeni yüzüyle kullanıma sunuldu. Yenilenen siteye, 28 Şubat 1997’deki MGK bildirisi dahil bütün bildirilerin tekrar konulması dikkat çekti. (Cumhuriyet)

Etiketler :

Tarih: 23.08.2013 Ekleyen: YENİ ÜLKE HABER Yorum Sayısı: 0 Yorum Yaz


Yeni Ülke Haber

Bu sitedeki içeriklerin tümü Yeni Ülke Haber' e aittir. Sitede bulunan resim, video, yazı, haber gibi içeriklerin kaynak gösterek veya kaynak göstermeden herhangi bir sitede yayınlanması kesinlikle yasaktır. Bu duruma örnek teşkil eden herhangi bir durum görüldüğünde yetkili mecra hukuk mahkemeleri olacaktır. Yeni Ülke Haber herhangi bir bildiri göndermeksizin suç duyurusunda bulunma hakkını gizli tutar.